ABS mobile phone holder Clayton
From
€1.30
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.61 |
|---|---|
| Net total: | €1.61 |
| Gross total: | €1.92 |
Product number:
A58-8969-001999999
Inventory:
Product information "ABS mobile phone holder Clayton"
ABS mobile phone holder with PVC accents, for in the car. The holder attaches to the air vent and can rotate 360 degrees. Extendable sides to fit different smartphones.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | Cadmium, PAHs, Phthalates |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 3926909700 |
| Height: | 77mm |
| Inner Box Qty: | 50 |
| Length: | 75mm |
| Material: | ABS, PVC |
| Number of pieces per pallet: | 7200 |
| OuterCartonDimension: | 44.5 x 30.5 x 38 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 300 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11.47 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 10.2 |
| Outer carton dimensions: | 44.5 x 30.5 x 38 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| Weight: | 33g |
| Width: | 32mm |
Login