ABS mini fridge Kaleida
From
€55.02
without imprint
| Unitprice without imprint | €67.92 |
|---|---|
| Net total: | €67.92 |
| Gross total: | €80.82 |
Product number:
A58-6545-002999999
Inventory:
Product information "ABS mini fridge Kaleida"
ABS mini fridge with space for six cans. Voltage: DC 12V AC 100-240V. Cooling capacity: -20 to -25 Celsius below ambient temperature (lowest temperature is around -2 Celcius). Heating capacity: 50 Celsius.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | EN50498, PAHs, RoHS, EMC, D.o.C LVD/CE, IEC60335-2 24 (LVD), D.o.C EMC/CE, BSCI |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8418402000 |
| Height: | 270mm |
| Length: | 250mm |
| Material: | ABS |
| Number of pieces per pallet: | 80 |
| OuterCartonDimension: | 80 x 27.5 x 30 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 4 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.79 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 9 |
| Outer carton dimensions: | 80 x 27.5 x 30 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| Weight: | 1995g |
| Width: | 190mm |
Login