ABS mini COB flashlight Dan
From
€2.45
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.02 |
|---|---|
| Net total: | €3.02 |
| Gross total: | €3.59 |
Product number:
A58-1171432-003999999
Inventory:
Product information "ABS mini COB flashlight Dan"
ABS mini COB flashlight (300 lumens) with a magnet and stand function. Rechargeable with a USB Type-C charger. Features 3 light modes: high, medium, and flash. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Colour: | grey |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Li-polymeer |
| Brand: | IMPRESSION |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8513100000 |
| Height: | 20mm |
| Inner Box Qty: | 100 |
| Length: | 45mm |
| Material: | ABS |
| Number of pieces per pallet: | 6000 |
| OuterCartonDimension: | 38 x 26 x 30 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.8 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 7.8 |
| Outer carton dimensions: | 38 x 26 x 30 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| Width: | 45mm |
Login