ABS massage gun Axel
From
€12.41
without imprint
| Unitprice without imprint | €15.32 |
|---|---|
| Net total: | €15.32 |
| Gross total: | €18.23 |
Product number:
A58-1097551-001999999
Inventory:
Product information "ABS massage gun Axel"
ABS massage gun with brush motor (speed 1.800 - 3.200 rpm) and 1.200mAh rechargeable battery. 5V input and 6 levels of intensity to massage the muscles. Individually packaged per piece in giftbox, including 4 massage heads.
| Colour: | black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Lithium |
| Brand: | IMPRESSION |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 9019101000 |
| Height: | 250mm |
| Length: | 200mm |
| Material: | ABS |
| Number of pieces per pallet: | 480 |
| OuterCartonDimension: | 44 x 34 x 42 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 14.5 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 13.7 |
| Outer carton dimensions: | 44 x 34 x 42 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| Weight: | 685g |
| Width: | 70mm |
Login