ABS luggage trolley Ulf
From
€80.92
without imprint
| Unitprice without imprint | €99.90 |
|---|---|
| Net total: | €99.90 |
| Gross total: | €118.88 |
Product number:
A58-1097527-001999999
Inventory:
Product information "ABS luggage trolley Ulf"
ABS luggage trolley (20 inch) with front zippered laptop pocket, 8 wheels, and three-level handle system. Includes number lock and separate plate for laser engraving. With USB port.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 4202125000 |
| Height: | 540mm |
| Length: | 400mm |
| Material: | ABS, Paper, Iron, Polyester 210D |
| Number of pieces per pallet: | 24 |
| OuterCartonDimension: | 41 x 25 x 55 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 1 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 4 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 3.15 |
| Outer carton dimensions: | 41 x 25 x 55 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| Weight: | 3150g |
| Width: | 240mm |
0 of 0 reviews
Login
No reviews found. Share your insights with others.