ABS luggage trolley Elke
From
€76.16
without imprint
| Unitprice without imprint | €94.03 |
|---|---|
| Net total: | €94.03 |
| Gross total: | €111.90 |
Product number:
A58-1097548-005999999
Inventory:
Product information "ABS luggage trolley Elke"
ABS luggage trolley (20 inch) with 8 wheels and a three-level handle system. Includes number lock and a separate plate for laser engraving.
| Colour: | blue |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 4202125000 |
| Height: | 580mm |
| Length: | 370mm |
| Material: | ABS, Paper, Iron, Polyester 210D |
| Number of pieces per pallet: | 26 |
| OuterCartonDimension: | 37.5 x 24 x 61 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 1 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 3.6 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 2.8 |
| Outer carton dimensions: | 37.5 x 24 x 61 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| Weight: | 2550g |
| Width: | 230mm |
0 of 0 reviews
Login
No reviews found. Share your insights with others.