ABS luggage tag Jenson
From
€0.28
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.35 |
|---|---|
| Net total: | €0.35 |
| Gross total: | €0.42 |
Product number:
A58-3167-002999999
Inventory:
Product information "ABS luggage tag Jenson"
Plastic luggage tag in the shape of a suitcase.
| Colour: | white |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | PAHs, Phthalates |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 3926909700 |
| Height: | 4mm |
| Inner Box Qty: | 50 |
| Length: | 78mm |
| Material: | ABS, PVC |
| Number of pieces per pallet: | 15000 |
| OuterCartonDimension: | 32 x 28.5 x 36 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 7.5 |
| Outer carton dimensions: | 32 x 28.5 x 36 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| Weight: | 15g |
| Width: | 54mm |
Login