ABS light Hadrian
From
€10.94
without imprint
| Unitprice without imprint | €13.51 |
|---|---|
| Net total: | €13.51 |
| Gross total: | €16.08 |
Product number:
A58-1206645-001999999
Inventory:
Product information "ABS light Hadrian"
ABS light with a rechargeable camping lamp featuring two light functions. Includes an 8-meter light string that can be retracted with a spool. Powered by a 1,000 mAh battery with Type-C charging. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Colour: | black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Li-ion |
| Brand: | IMPRESSION |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 9405494000 |
| Height: | 48mm |
| Material: | ABS |
| Number of pieces per pallet: | 1200 |
| OuterCartonDimension: | 40.5 x 23 x 29.5 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 40 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.5 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 8 |
| Outer carton dimensions: | 40.5 x 23 x 29.5 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| Weight: | 169g |
0 of 0 reviews
Login
No reviews found. Share your insights with others.