ABS laser pointer Manon
From
€14.64
without imprint
| Unitprice without imprint | €18.07 |
|---|---|
| Net total: | €18.07 |
| Gross total: | €21.50 |
Product number:
A58-8253-002999999
Inventory:
Product information "ABS laser pointer Manon"
Plastic (ABS) laser pointer with USB connection.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | UM4-AAA-LR03 |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | EN 60825-1, IEC 60950-1, D.o.C. RED, RED (Radio Equipment Directive), MSDS, PAHs, RoHS, EMC, EN 62479:2010, Test Setup & EUT Photographs, EN 62368, D.o.c. RED UKCA |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8471607000 |
| Height: | 15mm |
| Inner Box Qty: | 50 |
| Length: | 138mm |
| Material: | ABS, Rubber |
| Number of pieces per pallet: | 3000 |
| OuterCartonDimension: | 51 x 21.2 x 27.5 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 5.66 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 5.62 |
| Outer carton dimensions: | 51 x 21.2 x 27.5 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| Weight: | 47g |
| Width: | 15mm |
Login