ABS key holder with light Carly
From
€0.58
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.72 |
|---|---|
| Net total: | €0.72 |
| Gross total: | €0.86 |
Product number:
A58-2411-021999999
Inventory:
Product information "ABS key holder with light Carly"
ABS mini torch and key holder. Batteries included.
| Colour: | neutral |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 3 |
| Battery Type: | Cell-LR1130 |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | RoHS, D.o.C EMC/CE, EMC, IEC 62471, MSDS, Safety Data Sheet (SDS) |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 7326909800 |
| Height: | 40mm |
| Inner Box Qty: | 100 |
| Material: | ABS, Acrylic, Steel |
| Number of pieces per pallet: | 21000 |
| OuterCartonDimension: | 56 x 25 x 20 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.82 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 8 |
| Outer carton dimensions: | 56 x 25 x 20 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| Weight: | 16g |
Login