ABS key holder with bottle opener Karen
From
€0.88
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.09 |
|---|---|
| Net total: | €1.09 |
| Gross total: | €1.30 |
Product number:
A58-1825-001999999
Inventory:
Product information "ABS key holder with bottle opener Karen"
ABS key holder with bottle opener, one white LED, and tape measure (1 meter). Batteries included.
| Colour: | black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 3 |
| Battery Type: | Cell-LR41 |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | EMC, D.o.C EMC/CE, IEC 62471, Cadmium, PAHs, Phthalates, Safety Data Sheet (SDS) |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8513100000 |
| Height: | 12mm |
| Inner Box Qty: | 50 |
| Length: | 80mm |
| Material: | ABS, Iron, Steel, LED |
| Number of pieces per pallet: | 14400 |
| OuterCartonDimension: | 33 x 31 x 20 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 400 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 16.07 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 12.5 |
| Outer carton dimensions: | 33 x 31 x 20 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| Weight: | 29g |
| Width: | 35mm |
Login