ABS key holder tape measure Lorena
From
€0.55
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.68 |
|---|---|
| Net total: | €0.68 |
| Gross total: | €0.81 |
Product number:
A58-2131-002999999
Inventory:
Product information "ABS key holder tape measure Lorena"
ABS key holder with tape measure (1,5 meter) and metal ring.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | Cadmium, PAHs, Phthalates, SVHC's, UKCA, BSCI |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 9017801000 |
| Height: | 18mm |
| Inner Box Qty: | 50 |
| Length: | 60mm |
| Material: | ABS, Metal |
| Number of pieces per pallet: | 11000 |
| OuterCartonDimension: | 34 x 32 x 21 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 250 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 6 |
| Outer carton dimensions: | 34 x 32 x 21 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| Weight: | 25g |
| Width: | 43mm |
Login