ABS key holder tape measure Dane
From
€0.72
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.89 |
|---|---|
| Net total: | €0.89 |
| Gross total: | €1.06 |
Product number:
A58-2130-002999999
Inventory:
Product information "ABS key holder tape measure Dane"
ABS key holder with tape measure (2 meter) and metal ring.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | Cadmium, PAHs, Nickel, Phthalates, Lead, BSCI |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 9017801000 |
| Height: | 15mm |
| Inner Box Qty: | 60 |
| Length: | 53mm |
| Material: | ABS, Steel 60C |
| Number of pieces per pallet: | 14400 |
| OuterCartonDimension: | 35 x 29.5 x 26.5 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 480 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 14.4 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 13.4 |
| Outer carton dimensions: | 35 x 29.5 x 26.5 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| Weight: | 27g |
| Width: | 47mm |
Login