ABS key holder Samara
From
€0.48
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.59 |
|---|---|
| Net total: | €0.59 |
| Gross total: | €0.70 |
Product number:
A58-2544-001999999
Inventory:
Product information "ABS key holder Samara"
Plastic compass key holder with metal ring. For promotional use only.
| Colour: | black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | Cadmium, PAHs, Phthalates, Nickel, Lead |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 7326909800 |
| Height: | 10mm |
| Inner Box Qty: | 50 |
| Material: | ABS, Metal, Iron |
| Number of pieces per pallet: | 20000 |
| OuterCartonDimension: | 34.5 x 35 x 42 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 1000 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11.31 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 10 |
| Outer carton dimensions: | 34.5 x 35 x 42 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| Weight: | 9g |
Login