ABS ice scraper and snow brush Justin
From
€8.51
without imprint
| Unitprice without imprint | €10.50 |
|---|---|
| Net total: | €10.50 |
| Gross total: | €12.50 |
Product number:
A58-5961-001999999
Inventory:
Product information "ABS ice scraper and snow brush Justin"
ABS ice scraper with snow brush and a telescopic handle, extendable to a length of 100 cm.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 9603909900 |
| Height: | 40mm |
| Length: | 1135mm |
| Material: | ABS, Aluminium, PVC, EVA |
| Number of pieces per pallet: | 300 |
| OuterCartonDimension: | 89 x 22 x 22.5 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.2 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 7.2 |
| Outer carton dimensions: | 89 x 22 x 22.5 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| Weight: | 340g |
| Width: | 110mm |
Login