ABS ice scraper and polyester glove Doris
From
€1.66
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.05 |
|---|---|
| Net total: | €2.05 |
| Gross total: | €2.44 |
Product number:
A58-5817-001999999
Inventory:
Product information "ABS ice scraper and polyester glove Doris"
ABS ice scraper in a polyester (210D) glove.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 3926909700 |
| Height: | 15mm |
| Inner Box Qty: | 25 |
| Length: | 275mm |
| Material: | ABS, Polyester 210D |
| Number of pieces per pallet: | 1500 |
| OuterCartonDimension: | 48 x 31 x 55 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11.61 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 10.4 |
| Outer carton dimensions: | 48 x 31 x 55 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| Weight: | 101g |
| Width: | 160mm |
Login