ABS ice scraper Doug
From
€2.88
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.55 |
|---|---|
| Net total: | €3.55 |
| Gross total: | €4.22 |
Product number:
A58-1172199-001999999
Inventory:
Product information "ABS ice scraper Doug"
ABS ice scraper with a PET brush and a beech wood handle. Individually packaged in a recycled polybag.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 9603909900 |
| Height: | 30mm |
| Inner Box Qty: | 25 |
| Length: | 370mm |
| Material: | ABS, PET |
| Number of pieces per pallet: | 1600 |
| OuterCartonDimension: | 41 x 29 x 40.5 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 9.5 |
| Outer carton dimensions: | 41 x 29 x 40.5 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| Weight: | 193g |
| Width: | 80mm |
Login