ABS ice bucket with speaker Annabel
From
€35.21
without imprint
| Unitprice without imprint | €43.47 |
|---|---|
| Net total: | €43.47 |
| Gross total: | €51.73 |
Product number:
A58-1042190-002999999
Inventory:
Product information "ABS ice bucket with speaker Annabel"
ABS ice bucket with speaker. color-changing lights in the bottom and wireless technology. 1200mAh battery. The speaker is 5 watts. Packaged per piece in a colored gift box.
| Colour: | white |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Li-polymeer |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | EN 62368, EMC, EN 300 328 (RED), EN55032:2015, RED (Radio Equipment Directive), EMC (EN 301 489-1), Test Setup & EUT Photographs, EN 62479:2010, EN 62471:2008 (LVD), Cadmium, PAHs, RoHS, Lead, Temperature test, Splash Proof, Waterproof/water resistant |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 3924100090 |
| Height: | 292mm |
| Length: | 247mm |
| Material: | ABS, Iron, PP, Silicone |
| Number of pieces per pallet: | 72 |
| OuterCartonDimension: | 72.5 x 51.5 x 25 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 6 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.2 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 7.2 |
| Outer carton dimensions: | 72.5 x 51.5 x 25 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| Weight: | 742g |
| Width: | 232mm |
0 of 0 reviews
Login
No reviews found. Share your insights with others.