ABS humidifier Ronin
From
€6.97
without imprint
| Unitprice without imprint | €8.60 |
|---|---|
| Net total: | €8.60 |
| Gross total: | €10.23 |
Product number:
A58-1015143-011999999
Inventory:
Product information "ABS humidifier Ronin"
ABS humidifier with wooden look. With color-changing led lights. For rooms up to 25m2. Delivered without liquid, add your own water or fragrance. Two sponges included for better performance, one installed and one refill. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Colour: | brown |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | EMC (EN 301 489-1), D.o.C EMC/CE, D.o.c. EMC/UKCA, PAHs, RoHS, BSCI |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8479899790 |
| Height: | 100mm |
| Length: | 98mm |
| Material: | ABS, PP |
| Number of pieces per pallet: | 1050 |
| OuterCartonDimension: | 53 x 54 x 26 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.3 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 9.3 |
| Outer carton dimensions: | 53 x 54 x 26 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| Weight: | 118g |
| Width: | 100mm |
Login