ABS hobby knife Julien
From
€0.20
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.25 |
|---|---|
| Net total: | €0.25 |
| Gross total: | €0.30 |
Product number:
A58-8368-002999999
Inventory:
Product information "ABS hobby knife Julien"
ABS mini box cutter with keychain. The total length of the blade is 4 cm (width: 1,1 cm).
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | Cadmium, Nickel, PAHs, Phthalates, Lead, BSCI |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8211920000 |
| Height: | 7mm |
| Inner Box Qty: | 50 |
| Length: | 77mm |
| Material: | ABS, Metal, Steel |
| Number of pieces per pallet: | 30000 |
| OuterCartonDimension: | 43 x 31 x 20 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 1000 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.64 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 7.6 |
| Outer carton dimensions: | 43 x 31 x 20 cm |
| Weight: | 8g |
| Width: | 24mm |
Login