ABS hobby knife Eden
From
€0.23
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.28 |
|---|---|
| Net total: | €0.28 |
| Gross total: | €0.33 |
Product number:
A58-8735-002999999
Inventory:
Product information "ABS hobby knife Eden"
ABS box cutter with 13 blades.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | Cadmium, PAHs, Phthalates, BSCI |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8211920000 |
| Height: | 9mm |
| Inner Box Qty: | 60 |
| Length: | 127mm |
| Material: | ABS, Carbon Steel, POM |
| Number of pieces per pallet: | 28800 |
| OuterCartonDimension: | 42 x 30 x 29 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 1200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 14.71 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 14.4 |
| Outer carton dimensions: | 42 x 30 x 29 cm |
| Weight: | 11g |
| Width: | 16mm |
Login