ABS head light Marisa
From
€4.38
without imprint
| Unitprice without imprint | €5.41 |
|---|---|
| Net total: | €5.41 |
| Gross total: | €6.44 |
Product number:
A58-4803-032999999
Inventory:
Product information "ABS head light Marisa"
ABS head light with eight LED lights and strap for size adjustment. Batteries included.
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 3 |
| Battery Type: | UM4-AAA-LR03 |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | Battery 2006/66/EC, PAHs, RoHS, AZO Dyes/Amines, MSDS, Safety Data Sheet (SDS) |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8513100000 |
| Height: | 50mm |
| Inner Box Qty: | 10 |
| Length: | 72mm |
| Material: | ABS, LED |
| Number of pieces per pallet: | 1800 |
| OuterCartonDimension: | 35.5 x 31.5 x 35 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 60 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 3.9 |
| Outer carton dimensions: | 35.5 x 31.5 x 35 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| Weight: | 65g |
| Width: | 50mm |
Login