ABS head light Kylie
From
€3.33
without imprint
| Unitprice without imprint | €4.11 |
|---|---|
| Net total: | €4.11 |
| Gross total: | €4.89 |
Product number:
A58-4807-001999999
Inventory:
Product information "ABS head light Kylie"
ABS head light with five LED lights and adjustable strap. Batteries included.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 3 |
| Battery Type: | UM4-AAA-LR03 |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | EMC, D.o.C EMC/CE, Battery 2006/66/EC, IEC 62471, PAHs, RoHS, AZO Dyes/Amines, MSDS, EN 62471:2008 (LVD), Safety Data Sheet (SDS) |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8513100000 |
| Height: | 38mm |
| Inner Box Qty: | 24 |
| Length: | 58mm |
| Material: | ABS, LED |
| Number of pieces per pallet: | 4320 |
| OuterCartonDimension: | 35.5 x 24 x 39.5 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 120 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.99 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 8.64 |
| Outer carton dimensions: | 35.5 x 24 x 39.5 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| Weight: | 55g |
| Width: | 41mm |
Login