ABS hair brush with mirror Meghan
From
€0.83
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.02 |
|---|---|
| Net total: | €1.02 |
| Gross total: | €1.21 |
Product number:
A58-1503-002999999
Inventory:
Product information "ABS hair brush with mirror Meghan"
Foldable plastic hair brush with mirror.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 9603293000 |
| Height: | 24mm |
| Inner Box Qty: | 100 |
| Length: | 208mm |
| Material: | ABS, Nylon, PVC |
| Number of pieces per pallet: | 8400 |
| OuterCartonDimension: | 46 x 22 x 40 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 300 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12.8 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 11.8 |
| Outer carton dimensions: | 46 x 22 x 40 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| Weight: | 39g |
| Width: | 40mm |
Login