ABS flashlight Keira
From
€2.09
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.58 |
|---|---|
| Net total: | €2.58 |
| Gross total: | €3.07 |
Product number:
A58-709302-001999999
Inventory:
Product information "ABS flashlight Keira"
ABS COB flashlight with wrist strap.
| Colour: | black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 3 |
| Battery Type: | UM4-AAA-LR03 |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | EMC, IEC 62471, RoHS, Battery 2006/66/EC, 2013/2/EU, PAHs, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, Safety Data Sheet (SDS), BSCI |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8513100000 |
| Height: | 32mm |
| Inner Box Qty: | 50 |
| Length: | 97mm |
| Material: | ABS, Nylon, Iron, Silicone |
| Number of pieces per pallet: | 6000 |
| OuterCartonDimension: | 34.5 x 25 x 38 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11.86 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 11 |
| Outer carton dimensions: | 34.5 x 25 x 38 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| Width: | 32mm |
Login