ABS extendable charging cable Jared
From
€3.43
without imprint
| Unitprice without imprint | €4.24 |
|---|---|
| Net total: | €4.24 |
| Gross total: | €5.05 |
Product number:
A58-976586-001999999
Inventory:
Product information "ABS extendable charging cable Jared"
ABS extendable charging cable with bamboo details. With USB-C, lightning, and USB-A. Individually packaged in a brown cardboard pouch.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | EMC, D.o.c. EMC/UKCA, PAHs, RoHS, Formaldehyde, PCP, SCCP |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8504409590 |
| Eco: | Yes |
| Height: | 15mm |
| Inner Box Qty: | 100 |
| Length: | 155mm |
| Material: | ABS, TPE, Bamboo, Alluminium alloy with chrome plated |
| Number of pieces per pallet: | 10000 |
| OuterCartonDimension: | 46.8 x 34.5 x 25.2 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 400 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13.7 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 12.3 |
| Outer carton dimensions: | 46.8 x 34.5 x 25.2 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| Weight: | 32g |
Login