ABS electric hand fan Oren
From
€3.69
without imprint
| Unitprice without imprint | €4.56 |
|---|---|
| Net total: | €4.56 |
| Gross total: | €5.43 |
Product number:
A58-1202839-018999999
Inventory:
Product information "ABS electric hand fan Oren"
ABS electric hand fan with a 600 mAh battery and a Type-C charging port, including charging cable, making the fan rechargeable. Includes a stand for upright positioning and can be used separately while traveling. The fan offers three speed modes. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Colour: | Light Blue |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Li-ion |
| Brand: | IMPRESSION |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8414510090 |
| Height: | 140mm |
| Length: | 60mm |
| Material: | ABS, PP |
| Number of pieces per pallet: | 1800 |
| OuterCartonDimension: | 37.2 x 31.6 x 54 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12.17 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 11.58 |
| Outer carton dimensions: | 37.2 x 31.6 x 54 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| Weight: | 93g |
| Width: | 50mm |
Login