ABS electric frother Peregrine
From
€7.18
without imprint
| Unitprice without imprint | €8.87 |
|---|---|
| Net total: | €8.87 |
| Gross total: | €10.56 |
Product number:
A58-1204137-001999999
Inventory:
Product information "ABS electric frother Peregrine"
ABS electric frother with a stainless steel tool, a 500 mAh battery, and a Type-C charging cable (rechargeable). Operates at a rotation speed of 10,000 rpm, suitable for frothing milk or protein. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Colour: | black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8509800000 |
| Length: | 230mm |
| Material: | ABS, PVC, Stainless Steel 304 |
| Number of pieces per pallet: | 2400 |
| OuterCartonDimension: | 54 x 45 x 26 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 120 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 16.8 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 15.8 |
| Outer carton dimensions: | 54 x 45 x 26 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| Weight: | 100g |
Login