ABS electric bottle opener Fiza
From
€21.11
without imprint
| Unitprice without imprint | €26.06 |
|---|---|
| Net total: | €26.06 |
| Gross total: | €31.01 |
Product number:
A58-8657-001999999
Inventory:
Product information "ABS electric bottle opener Fiza"
ABS electric bottle opener with matt finish. Two silver push buttons operate the opener and the stand doubles as foil cutter. Batteries included.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 4 |
| Battery Type: | UM3-AA-LR6 |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | MSDS, D.o.C EMC/CE, EMC, PAHs, RoHS, Battery 2006/66/EC |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8205510000 |
| Height: | 270mm |
| Material: | ABS |
| Number of pieces per pallet: | 320 |
| OuterCartonDimension: | 54 x 30 x 39 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11.23 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 10.52 |
| Outer carton dimensions: | 54 x 30 x 39 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| Weight: | 431g |
Login