ABS charging cable Pierre
From
€0.40
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.40 |
|---|---|
| Net total: | €0.40 |
| Gross total: | €0.48 |
Product number:
A58-8527-007999999
Inventory:
Product information "ABS charging cable Pierre"
Charging cable with ABS key holder. The cable has a USB and Lightning connector. Cable length: 22 cm.
| Colour: | orange |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | PAHs, RoHS |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8544429000 |
| Height: | 10mm |
| Length: | 120mm |
| Material: | ABS, Metal, TPE |
| Number of pieces per pallet: | 9600 |
| OuterCartonDimension: | 44.5 x 29 x 28 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 400 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 4.66 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 4 |
| Outer carton dimensions: | 44.5 x 29 x 28 cm |
| Outlet: | Yes |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| Weight: | 10g |
| Width: | 15mm |
Login