ABS catch ball game set Oberon
From
€5.61
without imprint
| Unitprice without imprint | €6.92 |
|---|---|
| Net total: | €6.92 |
| Gross total: | €8.23 |
Product number:
A58-1206647-001999999
Inventory:
Product information "ABS catch ball game set Oberon"
ABS catch ball game set with two holders and two catch balls per holder. Features a lock function on the handle to keep the holders closed and Velcro straps on each side to attach the holders to your hands. Individually packaged in a brown cardboard box
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 9506999000 |
| Height: | 22mm |
| Length: | 195mm |
| Material: | ABS, Polyester, PP |
| Number of pieces per pallet: | 540 |
| OuterCartonDimension: | 62 x 57 x 43 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 60 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 18 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 17 |
| Outer carton dimensions: | 62 x 57 x 43 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| Weight: | 100g |
| Width: | 190mm |
Login