ABS camp light Jordan
From
€4.42
without imprint
| Unitprice without imprint | €5.46 |
|---|---|
| Net total: | €5.46 |
| Gross total: | €6.50 |
Product number:
A58-8196-032999999
Inventory:
Product information "ABS camp light Jordan"
ABS retractable camp light with three COB light strips and metal arms. Batteries included.
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 3 |
| Battery Type: | UM4-AAA-LR03 |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | Safety Data Sheet (SDS), EMC, IEC 62471, Battery 2006/66/EC, Air-Safe Transport of Goods, Sea-Safe Transport of Goods, PAHs, UKCA, RoHS, D.o.C EMC/CE, BSCI |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8513100000 |
| Height: | 140mm |
| Inner Box Qty: | 30 |
| Material: | ABS |
| Number of pieces per pallet: | 1440 |
| OuterCartonDimension: | 39.5 x 25.5 x 47 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 60 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.84 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 9.9 |
| Outer carton dimensions: | 39.5 x 25.5 x 47 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| Weight: | 139g |
Login