ABS calculator Tulia
From
€1.98
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.45 |
|---|---|
| Net total: | €2.45 |
| Gross total: | €2.92 |
Product number:
A58-4501-032999999
Inventory:
Product information "ABS calculator Tulia"
Plastic eight-digit calculator with LCD screen. Batteries included.
| Colour: | silver |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | UM3-AA-LR6 |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | EMC, D.o.C EMC/CE, PAHs, RoHS, Battery 2006/66/EC, Safety Data Sheet (SDS) |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8470100000 |
| Height: | 22mm |
| Inner Box Qty: | 50 |
| Length: | 113mm |
| Material: | ABS, LCD |
| Number of pieces per pallet: | 4800 |
| OuterCartonDimension: | 36 x 27.5 x 50 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13.8 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 12.8 |
| Outer carton dimensions: | 36 x 27.5 x 50 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| Weight: | 44g |
| Width: | 64mm |
Login