ABS calculator Murphy
From
€5.06
without imprint
| Unitprice without imprint | €6.25 |
|---|---|
| Net total: | €6.25 |
| Gross total: | €7.44 |
Product number:
A58-4050-002999999
Inventory:
Product information "ABS calculator Murphy"
ABS Dual powered eight-digit desk calculator. Batteries included.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Cell-L1131 |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | RoHS, Battery 2006/66/EC, MSDS, EMC, D.o.C EMC/CE, D.o.c. EMC/UKCA, BSCI |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8470100000 |
| Height: | 36mm |
| Inner Box Qty: | 25 |
| Length: | 194mm |
| Material: | ABS, Glass, LCD |
| Number of pieces per pallet: | 1150 |
| OuterCartonDimension: | 58 x 22.5 x 43.6 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.64 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 7.8 |
| Outer carton dimensions: | 58 x 22.5 x 43.6 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| Weight: | 155g |
| Width: | 106mm |
Login