ABS calculator Jareth
From
€3.75
without imprint
| Unitprice without imprint | €4.63 |
|---|---|
| Net total: | €4.63 |
| Gross total: | €5.51 |
Product number:
A58-1140-002999999
Inventory:
Product information "ABS calculator Jareth"
ABS mobile phone-shaped, ten-digit calculator with silver colored rim, including memory, percentage, and square root calculation functions. Batteries included.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Cell-LR44 |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | RoHS, EMC, Battery 2006/66/EC, PAHs, Safety Data Sheet (SDS), BSCI |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8470100000 |
| Height: | 10mm |
| Inner Box Qty: | 100 |
| Length: | 115mm |
| Material: | ABS, PS |
| Number of pieces per pallet: | 7200 |
| OuterCartonDimension: | 38 x 29 x 27.5 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12.47 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 12.3 |
| Outer carton dimensions: | 38 x 29 x 27.5 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| Weight: | 59g |
| Width: | 58mm |
Login