ABS cable set Pilar
From
€2.03
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.51 |
|---|---|
| Net total: | €2.51 |
| Gross total: | €2.99 |
Product number:
A58-8450-002999999
Inventory:
Product information "ABS cable set Pilar"
ABS 3-in-1 charging cable set with USB-C, Lightning, and standard USB. Each cable is approx. 5,5 cm long and attaches to a holder with opening (Ø 1,8 cm).
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | PAHs, RoHS, EMC, D.o.C EMC/CE, BSCI |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8504409090 |
| Height: | 6mm |
| Inner Box Qty: | 100 |
| Length: | 120mm |
| Material: | ABS, PVC |
| Number of pieces per pallet: | 18000 |
| OuterCartonDimension: | 60 x 28 x 18.5 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.9 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 7.5 |
| Outer carton dimensions: | 60 x 28 x 18.5 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| Weight: | 14g |
| Width: | 27mm |
Login