ABS cable and connector set Uwe
From
€3.73
without imprint
| Unitprice without imprint | €4.61 |
|---|---|
| Net total: | €4.61 |
| Gross total: | €5.49 |
Product number:
A58-1097195-002999999
Inventory:
Product information "ABS cable and connector set Uwe"
ABS cable and connector set. Data transfer and power transmission cable (480 Mbps): Type-C to Type-C. Adapters: Type-C to Type-A and Type-C to 2-in-1 Lightning & micro-B. Micro and Nano SIM storage slots. Ejector pin tool. On the side, a phone holder slide. Packaged per piece in a brown carton box.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8544429000 |
| Height: | 16mm |
| Inner Box Qty: | 100 |
| Length: | 108mm |
| Material: | ABS, PVC, Iron |
| Number of pieces per pallet: | 9000 |
| OuterCartonDimension: | 24.7 x 23.7 x 59.8 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 300 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13.1 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 12.6 |
| Outer carton dimensions: | 24.7 x 23.7 x 59.8 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| Weight: | 36g |
| Width: | 30mm |
Login