ABS bottle stopper Jareth
From
€0.77
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.95 |
|---|---|
| Net total: | €0.95 |
| Gross total: | €1.13 |
Product number:
A58-1206643-001999999
Inventory:
Product information "ABS bottle stopper Jareth"
ABS bottle stopper with a turning lock mechanism. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 3926909790 |
| Height: | 40mm |
| Inner Box Qty: | 40 |
| Material: | ABS |
| Number of pieces per pallet: | 10800 |
| OuterCartonDimension: | 37 x 29 x 24.5 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 240 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.9 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 6.3 |
| Outer carton dimensions: | 37 x 29 x 24.5 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| Weight: | 21g |
Login